Konferencja Finałowa

Odkryj przyszłość w kodzie!

Konferencja Finałowa

Programowanie React: nasza pasja, nasza przyszłość!

Konferencja Finałowa maratonu programistycznego React to wyjątkowe wydarzenie, zgromadza wybitnych programistów z całej Polski, którzy walczą o cenne nagrody oraz szansę zdobycia nieocenionego doświadczenia w dziedzinie IT.

Konferencja Finałowa nie tylko stanowi arenę rywalizacji, lecz również doskonałą okazję do nawiązania kontaktów i dzielenia się doświadczeniami z innymi profesjonalistami. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacjami w dziedzinie programowania oraz nowe plany z przedstawicielami firm lub instytucji – zainteresowanych zatrudnieniem utalentowanych programistów.

Podczas trwania maratonu, uczestników wspierają doświadczeni przedstawiciele firm z sektora IT i kosmicznego, pełniący rolę mentorów. Główną nagrodą jest niezapomniana wycieczka zagraniczna. Jednakże czekają także nagrody finansowe, rzeczowe oraz możliwość odbycia prestiżowych staży w renomowanych firmach. To niepowtarzalna okazja dla młodych talentów, by wziąć udział w fascynującej podróży naukowo-technologicznej oraz zdobyć cenne doświadczenie.